..
...HOME..

...31.8.2013: Pridaná nová rubrika Súťaže o Levely a Grany
...7.9.2013: Ukončenie Akcie
...13.9.2013: Premazanie herných kníh na ostrove Vanaheim

...Počasie:
...Fenrir: Prevažne slnečno, studené rána.
...Anqet: Slnečno.
...Campbel: Mierne ochladenie.
...Vanaheim: Pod mrakom, schyľuje sa k búrke.

...Stav:
...Spojenými silami bol navrátený mier na ostrov Vanaheim.
...Zajatí rebeli z klanu Fenrir sú potrestaní.
...V klane vládne mierna nedôvera medzi členmi.

Spriatelené blogy

26. srpna 2013 v 13:19 | Oswinny
Kaimer
Vítejte ve světě Käimer, kde vládne nespoutaný dusot kopyt a vlání hřív, kde nejsou lidské bytosti a kde není žádné pasti. Jsme textová RPG hra, ve které hrajete za svého vymyšleného koně. Žádní lidé, ani nic dvounohého! Použe koně a ostatní divoce žijící zvířata, s kterými se můžeme ve volné přírodě setkat. Vytvořte si vzhled koně jaký chcete, po té mu přiřaďtě jednu ze zvláštních schopností, napište povahu a co bude dál, bude jen na vás.

Fantasy
Registruj sa a hraj ako jedna z fantasy bytostí napr. anjel, démon, zombie alebo upír!

Hunger Games
Nově vzniklá země Panem sestává z bohatého Kapitolu a dvanácti okolních krajů, o poznání chudších. Hladové hry vznikly jako trest pro kraje za předešlé rebelie proti Kapitolu. V přímém přenosu pak vylosovaní splátci bojují na život a na smrt v nebezpečné venkovní aréně, dokud nezbude jen jediný přeživší vítěz. Ten bude odměněn spoustou peněz na znak toho, že Kapitol dokáže být i schovívavý a mírumilovný.

Oakwood je malá dedinka v Oakwoodskom panstve v Anglicku. Pri dedine sa rozprestiera čudný les zvaný Oakwoodský. Žijú v ňomnadprirodzené bytosti. Dedina a les Oakwood patria Oakwoodskej pani: Katherine Oakwoodskej. Nenávidí nadprirodzené bytosti viac ako čokoľvek iné, no má rada lovcov.

Dark World
Dark je starobylé městečko v Jižní Americe, kde více jak 300 let kolují legendy o příšerách a démonech, kteří se vynořují v noci, ale dnes jim věří jen málokdo. Avšak většina těchto legend je pravdivá...
Takhle nějak by mohl vypadat text o Dark Townu vystřižený z nějakého časopisu.
Dark vlastně není vůbec děsivé místo, pokud tedy přežijete vstup do něj. Je naprosto jedno jestli jste člověk nebo démon. Místní obyvatelé nejsou zvláště vybíraví.
Pokud přežijete první hodiny bez smrtelné nehody, tak si vás Dark získá. Je jedno jestli to bude skvělým barem Doupě, obrovským nákupním centrem nebo třeba temným lesem. Jakmile se vám dostane pod kůži už se ho nezbavíte.

Tábor polokrvných

World of Sunset
Domov lidí s nadpřirozenými schopnostmi získaný z genů. Tyto lidé nejsou normální. Jsou nebezpečnější. A každý z nich je svou silou zvláštní.

Attack on Titans RPG
Píše sa rok 850. Pred sto rokmi sa ľudstvo stretlo s ich prirodzeným nepriateľom- Titánmi. Nikto nevie, čo sú zač a odkiaľ sa vzali. Titáni sa objavili, požierali ľudí a priviedli ľudskú rasu na pokraj vyhynutia. Nakoniec sa ľudstvo zjednotilo a postavilo na svoju ochranu tri hradby: Mariu, Rose a Sinu. Ani tí najväčší Titáni neboli schopní hradby prekonať. A tak nastalo storočie mieru. Ľudia za hradbami zabudli na hrozbu Titánov a žili mieri. No ten nemal trvať večne. Pred piatimi rokmi sa v Shiganshine, okrajovom meste na juhu Hradby Marie, objavil akoby odnikiaľ Kolosálny Titán, ktorý prevyšoval hradby. Titán zničil bránu v Shiganshine a ako sa objavil tak aj zmizol. Cez zničenú bránu sa do okrajového mesta nahrnuli Titáni a povraždili desiatky ľudí. No to bol len začiatok. Krátko po zničení brány sa objavil Obrnený Titán a prelomil Hradbu Mariu. Ľudstvo sa muselo stiahnuť za Hradbu Rose, prišlo o pätinu populácie a tretinu územia. Všetci sa obávajú, že sa Kolosálny a Obrnený Titán opäť vrátia. Svoju nádej vkladajú do nás- vojakov. Sme jediní, kto môže ochrániť hradby a ľudské životy. Pridaj sa k nám, vstúp do Vojenského tábora, preži výcvik a pridaj sa k Vojenskej polícií, Hradbovej posádke alebo Prieskumnej légie. Obetuj srdce ľudstvu, pomôž nám znovudobyť Hradbu Mariu a poraziť Titánov!

Tábor Dvojí krve
Znáte sérii Percyho Jacksona? Toužili jste se dostat někdy do Tábora Polokrevných? A máte rádi RPG hry? Ano? tak to máme zábavu přesně pro vás. Nový blog s tématem Percy Jackson. Boje o vlajku, soutěž v kánoích a další akce :)

Garbo
http://b.wz.cz/upload/g/garbo_blgz_cz/201309/1-60x90.jpg
Škola kúziel nachádzajúca sa na utajenom ostrove Salvar blízko Španielska.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 BloodyMist BloodyMist | E-mail | Web | 28. ledna 2014 v 1:12 | Reagovat

Sci-fi rpg s prvky postapo~
Zdravíme~
Chtěli jsme se pouze zeptat, zda byste neměli zájem o výměnu ikonek :]
Naše bannery jsou k nalezení v zápatí blogu: BLOODY MIST: http://bloodymist.blog.cz/
admini

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama